Retrīta "Zemes elpa" meistari


Kristīne Šišlova

(Dziednieciskās pirts meistare, zāļu sieva)

Jau tagad viņa brien pār kalniem un lejām, pa ceļam plūcot dziedinošās zāles un zarus slotiņām, lai mūs kārtīgi pirtiņā sapērtu un aizdzītu visus mošķus un melnumus tālu prom.

Kristīne ir dziednieciskās zāļu pirts burve. Viņa jau no sen seniem laikiem pieprot redzēt un sajust cilvēku līdz saknei, zinot, kas tam ir vajadzīgs. Caur pirts rituālu viņa ne vien attīra fizisko ķermeni, bet arī garu un dvēseli. Katrs viņas vārds ir mācība, kurā vērts ieklausīties.

Video intervija ar Kristīni:


Individualais pirts rituāls pie Kristines 1 personai – 30 EUR

VITA RIEKSTIŅA

(Cigun meistare, Reiki meistare, enerģijas un informācijas domu tēlu medicīnas meistare)

Vita ir ļoti sirsnīga un gaiša personība. Viņas miers izstaro pa visu telpu, kurā viņa atrodas. Viņa ir meistaru meistare cigun praksē un spēj redzēt un sajust cilvēkus līdz viņu kodolam.

Vita praktizē Cigun jau kopš 2006. gada un ir apguvusi padziļinātu Cigun apmācību un 4. pakāpi Šaoliņā pie labākā pasaules Cigun skolotāja Sjui Mintana, kura vadībā Vita ir arī izzinājusi enerģijas un informācijas Domu tēlu medicīnas apmācības. Papildus tam Vita ir meistare arī Reiki mācībā. 

Vitas iecienītākā prakse ir sirds meditācija, kas uzreiz dodas pie cilvēka kodola un dzīvības avota. Prakse ir tik efektīga, ka rezultāti ir jūtami uzreiz pēc tās.

Šeila Vanaga

Šeila ir populāra modes māksliniece un svaigēdāju kafejnīcas “Nirvāna” saimniece un šefpavāre, kura katru dienu eksperimentē ar jaunām, gardām receptēm un ēdiena kombinācijām. Viņa uzbur ēdienu ātri un viegli ar smaidu sejā, pozitīvā enerģijā, ko var sagaršot. Viņas gardie un sātīgie meistarojumi rāda, ka svaigēšana ir bauda.

“Tā ir visu lietu spilgtāka izgaršošana, izsmaržošana. Uzlabojas visas maņas , parādās rezerves enerģija. Vēl esmu sapratusi ka nekad dzīvē neesmu jutusies labāk fiziski un emocionāli kā tas ir tagad. Un tas ir svaigēšanas nopelns.”

Šeila mums gatavos gardus un veselīgus pārsteigumus gan no augstvērtīgiem Latvijas produktiem, gan arī produktiem, ko Latvijā neaudzē. Viņas specialitāte ir saldumi bez grama cukura un miltiem, toties ar veselīgiem riekstiem, datelēm, ogām un augļiem.


 .