Retrīta "Zemes elpa" meistari


Kristīne Šišlova

(Dziednieciskās pirts meistare, zāļu sieva)

Jau tagad viņa brien pār kalniem un lejām, pa ceļam plūcot dziedinošās zāles un zarus slotiņām, lai mūs kārtīgi pirtiņā sapērtu un aizdzītu visus mošķus un melnumus tālu prom.

Kristīne ir dziednieciskās zāļu pirts burve. Viņa jau no sen seniem laikiem pieprot redzēt un sajust cilvēku līdz saknei, zinot, kas tam ir vajadzīgs. Caur pirts rituālu viņa ne vien attīra fizisko ķermeni, bet arī garu un dvēseli. Katrs viņas vārds ir mācība, kurā vērts ieklausīties.

Video intervija ar Kristīni:


Individualais pirts rituāls pie Kristines 1 personai – 30 EUR

VITA RIEKSTIŅA

(3.līmeņa Cigun instruktore, enerģijas un informācijas Domuformu medicīnas specialiste)

Vita ir ļoti sirsnīga un gaiša personība. Viņas miers izstaro pa visu telpu, kurā viņa atrodas. Viņa šobrīd ir viena no labākajām Džun Juaņ cigun instruktorēm Latvijā, spēj redzēt un sajust cilvēkus līdz viņu dziļākajai būtībai, ļot mīl dabu un cenšas krāt un izstarot arvien vairāk tīras Gaismas.

Vita praktizē Cigun jau 13 gadus, tai skaitā 10 gadus vada cigun grupas, un ir kļuvusi par Meistara Sju Mintana tiešo skolnieci. Vairākkārtīgi Vita ir piedalījusies mēnesi ilgajos retrītos Ķīnā, slavenajā Šaoliņā pie viena no Pasaules labākajiem Cigun skolotājiem - Meistara Sju Mintana. Arī tur izstaigāti tuvākie kalni un apmeklēti kalnu tempļi.

2017. gadā Pekinas Kundawell institūtā Vita ir kļuvusi par sertificētu Domformu medicīnas specialisti – apgūta gan tradicionālās Ķīnas medicīnas pamati, gan tehnikas, ar kuru palīdzību var sakārtot kā cilvēka kopumā, tā arī atsevišķu orgānu eneģētiku un informatīvo lauku, tādejādi panākot fiziskas izmaiņas bieži pat it kā nedziedināmos gadījumos. Vita regulāri strādā ar cilvēkiem gan individuāli, gan grupās.

Vitas iecienītākā prakse ir Gaismas meditācija, kas palīdz gan atvērt sirdi un apvienoties ar visu dzīvo, gan vadīt un izstarot Gaismu un Mīlestību, savienojoties ar Dzīvības Avotu un izprotot un palīdzot līdzcilvēkiem pašā to būtības kodolā. Prakse ir tik efektīga, ka rezultāti ir jūtami uzreiz pēc tās.


Agris vanags

(Mežā vedējs, grāmatas "Laimes taka" autors, personības izaugsmes treneris)

Agrim mežs ir viņa mājas un svētnīca, kurā viņš pavada ļoti daudz laika gan praktiski, gan apzināti. Viņš nepārtraukti ir uz pašizziņas takas un caur sevis meklējumiem ir atradis savu dzīves patiesību un stabilu vērtību sistēmu. 

Savā pieredzē par sakrālām zināšanām viņš dalās grāmatā “Laimas pēdās” ar kuras palīdzību iedvesmo latviešus atgriezties pie savām saknēm, sava dzīvesprieka un spēka. Agris uzskata, ka vissenākie un neskartākie svētie raksti pasaulē ir seno Vēdu un sakrālo Dainu mācības. Sniedzot visprecīzāko priekštatu par mūsu Dievišķo izcelsmi, tie ved pa ceļu pie sevis.

Meža terapija ar Agri būs neaizmirstams, vērtīgs piedzīvojums pa pašizziņas taku, kurā būs iespēja atstāt visu lieko un noasināt savas maņas un apzinātību.

antra dzintarniece

(Dziedošo trauku skaņas terapeite)

Antra ir dziedošo trauku skaņu burve, viņai tā ir viena no dievišķās mīlestības izpausmēm. Pateicoties šo trauku maģiskajām skaņu vibrācijām, viņa ir sapratusi kādā virzienā vēlas iet, ko dot cilvēkiem un kā spēt piedzīvot katru dienu ar mīlestību. 

Antra pēc vairākām dziedošo trauku skaņu terapijas skolām pie Alicijas un Ričarda Elijakiem un Viktora Ogui jau vairāk kā četrus gadus darbojos ar tiem, piedaloties dažādās nometnēs, festivālos, retrītos un strādājot individuāli ar klientiem. Viņu visvairāk iedvesmo pēc dziedošo trauku terapijas redzēt cilvēkus laimīgus, piepildītus ar mīlestību un gaismu.

Sapratu,ka ne tikai dziedinu pie manis atnākušo cilvēku dvēseles, bet arī mana dvēselīte dzied. Tā ir kā savienošanās ar savu iekšējo būtību. Cilvēks ir vesels, tad, kad dvēsele, prāts un ķermenis ir harmonijā.


kristiāna kalniņa

(Biodeju terapeite)

Kristiāna ir starojoša, smaidoša, gaiša būtne, kas izstaro mīlestību un siltumu sev apkārt un dalās tajā ar citiem. Aiz viņas sievišķīgi jauneklīgā izskata slēpjas dziļš viedums un izteikta sajūta par dejas vēlamo plūdumu. 

Kristiāna  ir atpazīstamākā biodeju terapeite Latvijā, kas vada nodarbības jau no 2012.gada. Šī meditatīvā deja, viņasprāt, ir visaptverošākā, holistiskākā un dziedinošākā metode, jo tā apvieno un savstarpēji integrē gan fiziskās, gan psihoemocionālās, gan sociālās veselības aspektus. 

Katra biodejas nodarbība sniedz iespēju pieredzēt, ka mēs esam tas, ko mēs jūtam, redzam, domājam un darām - mēs esam veseli, ja visus šos aspektus spējam apvienot sev vislabākajā veidā! Šī metode ir ļoti palīdzējusi man pašai un esmu laimīga ar savu pieredzi un zināšanām, dalīties ar ikvienu, kurš vēlas uzlabot savu dzīvi!

Šeila Vanaga

Šeila ir populāra modes māksliniece un svaigēdāju kafejnīcas “Nirvāna” saimniece un šefpavāre, kura katru dienu eksperimentē ar jaunām, gardām receptēm un ēdiena kombinācijām. Viņa uzbur ēdienu ātri un viegli ar smaidu sejā, pozitīvā enerģijā, ko var sagaršot. Viņas gardie un sātīgie meistarojumi rāda, ka svaigēšana ir bauda.

“Tā ir visu lietu spilgtāka izgaršošana, izsmaržošana. Uzlabojas visas maņas , parādās rezerves enerģija. Vēl esmu sapratusi ka nekad dzīvē neesmu jutusies labāk fiziski un emocionāli kā tas ir tagad. Un tas ir svaigēšanas nopelns.”

Šeila mums gatavos gardus un veselīgus pārsteigumus gan no augstvērtīgiem Latvijas produktiem, gan arī produktiem, ko Latvijā neaudzē. Viņas specialitāte ir saldumi bez grama cukura un miltiem, toties ar veselīgiem riekstiem, datelēm, ogām un augļiem.


ANETE STRODE

(Lomi lomi masiere)

Anete ir sertificēta lomi lomi masiere, kas apguvusi ķermeņa terapijas mākslu pie viena no pasaules labākajiem skolotājiem Nisarga Ērika Dobosza, izejot kursu eksotiskajā Bali. Lai arī lomi lomi Anetei ir jauna profesija, tomēr viņa to pilnībā izjūt kā savu īsto ceļu, kurā dot mīlestību cilvēkiem un just iedvesmojošu piepildījumu. Atsauksmes par viņas masāžu var vērot šeit: https://www.facebook.com/Anetesajutuburve/

Pie Anetes būs iespēja pierakstīties uz individuālo ķermeņa terapiju retrīta laikā:

1 stundas lomi lomi masāža - 20 eur

2 stundu lomi lomi masāža - 30 eur

Roberts un dārta

(Organizatori)

Roberts un Dārta ir sirsnīgs pāris, kas patstāvīgi atrodas veselīga dzīvesveida, iekšēja spēka un garīgās labsajūtas izzināšanas procesā. Vēlmi dalīties savos atklājumos un parūpēties par citiem cilvēkiem viņi jūt kā ļoti svarīgu misiju.

Roberts ikdienā vada pilna servisa mārketinga aģentūru "Biznesa Ronis", savukārt Dārta ir video inženiere TV3 un video speciāliste, kas darbojas dažādos pasūtījuma projektos. Lai arī ikdienas darbs nav pārāk garīgs, tomēr Robertam un Dārtai retrīts ir sirdslieta, kura organizēšanu viņi pilda ar iedvesmu, vieglumu un prieka pilnu sirdi.


 .